image
Končíš školu nebo studium? U nás můžeš najít tu správnou příležitost pro start kariéry.
Drobečková navigace

Úvod > Pro studenty

Pro studenty

Končíš školu nebo studium? U nás můžeš najít tu správnou příležitost pro start kariéry. Máš zájem o práci? Napiš nám na kariera@logaritma.cz nebo použij kontaktní formulář!

Aktivně spolupracujeme se středními školami v okolí. Studenti mají možnost praxe a později i získání stálého zaměstnání v naší společnosti.

Pokud jsi středoškolák, nabízíme ti možnost absolvovat praxi u nás. Praxe ti umožní získat cenné zkušenosti a nahlédnout do praxe v oboru IT a jiných technologií.

Střední průmyslová škola elektrotechnická Mohelnice

logo SPŠE a OA Mohelnice

Střední škola technická a zemědělská Mohelnice

SŠT Mohelnice

Studenti
 
 
 
 

V termínu od 2.10. do 13.10.2023 ve spolupráci se Střední průmyslovou školou elektrotechnickou Mohelnice u nás probíhala praxe dvou studentů této školy. Studenti si vyzkoušeli práci IT technika, vyzkoušeli si spravovat hardware, instalaci klientských stanic. Problematiku sítí si vyzkoušeli v reálné praxi, naučili se pracovat se svářečkou optických vláken. Studenti byli moc šikovní a o IT se zajímají. A co o získané praxi říkají studenti?:

Jirka - "Praxe, kterou jsem zde získal, pro mě byla skvělým zdrojem nových dovedností a znalostí. Patří sem mnoho užitečných aktivit, mezi něž patří nejen sváření optických kabelů a testování disků, ale také mnoho dalších důležitých věcí. Byla to pro mne skvělá zkušenost."

Matěj - "Praxe v Logaritmě mě naučila důležitým dovednostem v oblasti IT, včetně správy disků a tiskáren, sváření optických kabelů a efektivního řešení technických problémů."

20231013_084654_resized.jpg
 
 
Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů