image
Ahoj, pokud Tě některá pozice zaujala, kontaktuj nás
Drobečková navigace

Úvod > Volná místa

Volná místa


Návštěvy veřejnosti

Každý čtvrtek probíhají v Logaritmě v Moravičanech návštěvy veřejnosti od 13 do 14 hod. Mistr výroby se Vám bude ve spolupráci s personalistkou věnovat, provedeme Vás výrobními prostory a rádi zodpovíme vaše dotazy. V případě, že nás budete chtít navštívit, prosíme o zprávu předem. Těšíme se na Vás.

Aktuální volná místa

Ať už jste na začátku své kariéry nebo dále na vaší kariérní cestě, prozkoumejte, jak s námi můžete spolupracovat. Čeká Vás zajímavá práce a spousta výhod. Aktuálně nabízíme tyto volné pozice:

 

Novější 1

Seřizovač/ka

Více

Publikováno 31. 10. 2022 14:40

Manipulant/ka

Více

Publikováno 31. 10. 2022 14:40

Operátor/ka výroby automotive

Více

Publikováno 31. 10. 2022 14:40

Finanční účetní

Více

Publikováno 14. 6. 2024 15:25

Mechanik údržby

Více

Publikováno 18. 8. 2023 8:42

Technolog

Více

Publikováno 18. 8. 2023 8:23

Operátor/ka skladu - Skladník/ce

Více

Publikováno 19. 5. 2023 7:09

Mistr/ová střediska montáží a výroby - LogaCool

Více

Publikováno 4. 4. 2023 9:15

Mechanik/čka / montážní pracovník/ce - LogaCool

Více

Publikováno 21. 2. 2023 14:31

Elektrikář/ka

Více

Publikováno 19. 5. 2023 13:11

Novější 1

Jestliže jste nenašli vhodnou pozici, ale máte přesto zájem u nás pracovat, můžete se zaregistrovat do naší databáze. Pokud se objeví pozice odpovídající Vašim požadavkům a kvalifikaci, ozveme se Vám.

Formulář pro uchazeče

Průběh výběrového řízení

Naše výběrové řízení je rychlé, efektivní, transparentní a hlavně příjemné.

Přihlaste se na konkrétní volnou pozici nebo se registrujte do naší databáze a zašlete svůj životopis. Vaše materiály si pečlivě přečteme. V průběhu pár dnů Vás kontaktuje náš personalista a pokud odpovídáte našim požadavkům, pozve Vás k osobnímu pohovoru.

Osobní pohovor probíhá přímo v naší společnosti a účastní se ho personalista, případně i budoucí přímý nadřízený. V závislosti na pozici může být součástí osobního pohovoru zpracování samostatného úkolu, testování odborných či jazykových schopností. Zajímají nás nejen Vaše zkušenosti a znalosti, ale i co chcete dělat, čeho chcete dosáhnout a co Vás zajímá. Dáme Vám prostor pro dotazy.

Výsledek výběrového řízení Vám sdělíme co nejdříve. Při pozitivní zpětné vazbě od nás obdržíte konkrétní nabídku s finančním ohodnocením, datem nástupu a podrobnostmi dalšího postupu. Pokud potřebujete čas na rozmyšlenou, dohodneme se na termínu, do kdy se ozvete s Vaším rozhodnutím. Před samotným nástupem Vás čeká lékařská prohlídka a podpisy příslušných dokumentů.

Záleží nám na tom, abyste se u nás cítili dobře. Proto každý nový zaměstnanec dostává adaptační plán a má určeného patrona, který je jeho průvodcem v prvních měsících.

Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.