Ahoj, pokud Tě některá pozice zaujala, kontaktuj nás
Drobečková navigace

Úvod > Volná místa > Mechanik/čka / montážní pracovník/ce - LogaCool

Mechanik/čka / montážní pracovník/ce - LogaCool

Hledáme zaměstnance pro naši sesterskou společnost LogaCool s.r.o. na projekty CykloCoolna  https://www.cyklocoolna.cz/

Náplň Vaší práce bude:

  • mechanická a zámečnická výroba a montáž výrobního portfolia CykloCoolen a dalších zakázek,
  • práce se dřevem a zámečnickými prvky,
  • externí montáže u zákazníků.

Požadujeme:

  • předchozí zkušenost,
  • řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • měsíční osobní příplatek po odpracovaných 6 měsících,
  • za každou realizovanou zakázku individuální finanční odměny,
  • roční příspěvek až 12 000 Kč na volnočasové aktivity v rámci nabídky BENEFIT PLUS,
  • dotované závodní stravování (zaměstnanec doplácí 40 Kč/oběd),
  • odměny při pracovních a životních jubileích,
  • kvartální odměny,
  • hrazené volno první školní den pro rodiče prvňáčka,
  • poukaz v hodnotě 1 500 Kč do vybrané prodejny se školními potřebami pro rodiče prvňáčka,
  • zdarma vstup po celou sezónu na bazén a letní kino v MoravaCampu v Mohelnici pro 2 dospělé osoby + 3 děti,
  • 5 týdnů dovolené,
  • práci v jednosměnném provozu.

Mzda:

  • Základní nástupní mzda vč. 20% prémií – 157,4 Kč/hod.
RelaxCoolna
RelaxCoolna
CykloCoolna

Napište nám

Informace o odesílateli
Zpráva
Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.